Wynajem ciężarówek i ciągników siodłowych

24/7

Czekamy
na Ciebie
Wypełnij formularz

Oddzwonimy w 15 minut!

  lub zadzwoń 794...

  Wynajem ciężarówek i ciągników siodłowych – czy warto?

   

  Prowadzisz firmę, która dynamicznie się rozwija? Potrzebujesz samochodu do transportu ciężkiego, jednak nie chcesz wydawać na to ogromnej sumy pieniędzy? Wypożyczalnia ciężarówek i ciągników siodłowych jest właśnie dla Ciebie!

  Istnieje wiele aspektów, które sprawiają, że wynajem tirów, wywrotek czy ciężarówek staje się bardziej opłacalna niż nich ich zakup. Dowiedz się, dlaczego tak jest!

  To najlepsze rozwiązanie dla dynamicznie rozwijających się firm

  Czasem rozwój firmy potrafi nas pozytywnie zaskoczyć. Nagle pojawia się wiele zleceń, do których brakuje pracowników, ale także wyposażenia w firmie. Może to również dotyczyć firm, które zajmują się transportem ciężkim. Wyłożenie sporej sumy pieniędzy na tira może stać się problemem. Usługi wypożyczalni ciężarówek wydają się być tutaj świetnym rozwiązaniem. Nigdy nie zabraknie Ci floty, a im więcej pojazdów wypożyczysz, tym ceny będą bardziej korzystne.

  Nie zamrażaj pieniędzy

  Zakup nowych pojazdów w odpowiedzi na nagły wzrost liczby zleceń może być zgubny. Po zamrożeniu w ten sposób pieniędzy, w sytuacji, kiedy okaże się, że był to wyjątkowy wzrost zainteresowania naszymi usługami, musimy borykać się z odsprzedażą – co w przypadku ciężarówki i tira nie jest takie proste. Wynajmując np. ciągnik siodłowy możesz sam określić czas trwania umowy. Im będzie on dłuższy, tym cena za wynajem będzie korzystniejsza.

  Bezpieczeństwo

  Dlaczego wynajem ciężarówki zapewni Ci bezpieczeństwo? Ponieważ oferujemy pojazdy, które mają maksymalnie 3 lata. Gwarantuje to ich sprawność, a tym samym bezpieczeństwo. Szczególnie, jeśli dysponujemy starym pojazdem, a nagle musimy udać się w wyjątkowo daleką podróż. Nie warto ryzykować, lepiej skorzystać z usług wypożyczalni ciężarówek i nie martwić się o drogę.

  Nowe pojazdy to również najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, które są dodatkowym, cennym zabezpieczeniem.

  Nie myślisz o zbędnych formalnościach

  Wynajem ciężarówek, tirów czy ciągników siodłowych w Autobros jest bardzo prosta. Wypełniasz formularz, a my kontaktujemy się z Tobą i dostarczamy samochód w wybrane miejsce. Niewątpliwą zaletą skorzystania z usługi wypożyczalni ciężarówek jest brak obowiązku takiego jak serwisowanie czy ubezpieczanie samochodu.

  Najwyższa jakość usług

  Wynajem ciężarówki czy innego pojazdu to również sposób na pokazanie się od najlepszej strony. Wypożyczalnie samochodów do transportu ciężkiego oferują pojazdy stosunkowo nowe (do 3 lat). Zawsze są zadbane i czyste. Będą świetną wizytówką firmy podczas ważnego zlecenia