Wynajem samochodów Wałbrzych

24/7

Czekamy
na Ciebie
Wypełnij formularz

Oddzwonimy w 15 minut!

lub zadzwoń 794...

Planujesz rodzinny wyjazd, urlop lub przejażdżkę do miasta, a jedyne co Cię ogranicza, to brak własnego samochodu? Żaden problem! Zarezerwuj samochód online lub odwiedź nasz punkt w Wałbrzychu przy ulicy Noworudzkiej 4.

Dlaczego warto?

Wypożyczalnia samochodów, to doskonała alternatywna, dla osób nieposiadających własnego auta. Samochód z wypożyczalni, to także idealnie rozwiązanie na małe lub duże przejażdżki – to Ty decydujesz, jakie miejsce chcesz odwiedzić. 

Wyruszając w podróż wynajętym samochodem nie musisz martwić się o jego przegląd, ubezpieczenie, o kwestie techniczne (poziom oleju, właściwe opony sezonowe), ponieważ o to wszystko dbają pracownicy wypożyczalni. Jedyne o czym musisz pamiętać, to o uzupełnieniu zbiornika paliwa, a resztę już pozostaw nam. 

Oferta, która spełni Twoje wymagania 

Nasza oferta, to rozbudowana flota samochodów osobowych oraz dostawczych, które spełnią Twoje największe wymagania. Wyruszając w podróż samochodem z wypożyczalni Autobros masz gwarancję bezpieczeństwa oraz komfortu. Nie musisz martwić się o dodatkowe wyposażenie, jakim jest apteczka, GPS lub fotelik dla dziecka, ponieważ to wszystko znajduje się w naszej ofercie. Kierunek podróży zależy tylko od Ciebie!

Minimum formalności

Wynajmując samochód w Autobros możesz liczyć na ograniczoną do minimum liczbę formalności. Jedynie co musisz zrobić to podać swój numer telefonu, określić miasto, w którym chcesz wynająć samochód, a my oddzwonimy do Ciebie i ustalimy pozostałe szczegóły. To takie proste!

Dogodna lokalizacja 

Ze względu na to, że działamy w kilku dogodnych punktach na mapie Polski, masz możliwość szybkiego i bezproblemowego wypożyczenia samochodu. Jednym z nich jest wynajem samochodów Wałbrzych – to właśnie tam i w 7 innych punktach czekamy na Ciebie! 

Wałbrzych – Wypożyczalnia Samochodów Autobros

ul. Noworudzka 4

Infolinia 24h

794 273 897